[root] Mobile ODIN Pro 3.25

[root] Mobile ODIN Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z [root] Mobile ODIN Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Chainfire.

Liczba pobrań: 823
Cena/licencja: 19,85 zł
Producent/dystrybutor
Chainfire
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

[root] Mobile ODIN Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. [root] Mobile ODIN Pro wprowadzono na rynek przez Chainfire

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 3.25. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Root Explorer (File Manager) oraz Paper Camera.

Ocena:
Twoja ocena: