3G Watchdog Pro 1.14.0

3G Watchdog Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. 3G Watchdog Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Richard Gruet

Liczba pobrań: 1002
Cena/licencja: 11,28 zł
Producent/dystrybutor
Richard Gruet
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

3G Watchdog Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja 3G Watchdog Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Richard Gruet.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.14.0. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić FPSE dla android oraz ezPDF Reader PDF Annotate Form.

Ocena:
Twoja ocena: