Abit AW9D BIOS 1.7

Abit AW9D BIOS 1.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Abit.

Liczba pobrań: 509
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Abit
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Abit AW9D BIOS 1.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Abit.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Abit AW9D BIOS 1.7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby TP-LINK TL-MR3420 3G/4G Wireless N Router Firmware V1_120523, czy Sony KDL-32HX759 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA. Kod programu Abit AW9D BIOS 1.7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: