Abit IL9 Pro Realtek Audio Driver 1.9

Abit IL9 Pro Realtek Audio Driver 1.9 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 1017
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Abit IL9 Pro Realtek Audio Driver 1.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Intel RST Driver 11.1.0.1006 i ASRock Vision 3D 146D NVIDIA Display Driver 266.35 for Vista64/W. Programiści REALTEK zadbali, by Abit IL9 Pro Realtek Audio Driver 1.9 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: