aCalendar+ Android Calendar 0.13.9

aCalendar+ Android Calendar to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. aCalendar+ Android Calendar zostało stworzone przez firmę Tapir Apps UG (haftungsbeschränkt).

Liczba pobrań: 1043
Cena/licencja: 7,99 zł
Producent/dystrybutor
Tapir Apps UG (haftungsbeschränkt)
Rozmiar: 48 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

aCalendar+ Android Calendar to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. aCalendar+ Android Calendar zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tapir Apps UG (haftungsbeschränkt).

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 0.13.9. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Pure Calendar widget (agenda) oraz Fuelio Pro Key / Donate.

Ocena:
Twoja ocena: