Acer Extensa 5120 Notebook ABIG Fingerprint Driver 5.0.1.2 for V

Acer Extensa 5120 Notebook ABIG Fingerprint Driver 5.0.1.2 for V to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki OTHERS.

Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
OTHERS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5120 Notebook ABIG Fingerprint Driver 5.0.1.2 for V jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki OTHERS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Extensa 5120 Notebook ABIG Fingerprint Driver 5.0.1.2 for V, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 5210 Notebook Synaptics Touchpad Driver 8.2.9.0 for czy Lenovo ThinkCentre A30 Optical Mouse Driver 6.32 for 2000/XP. Aplikacja Acer Extensa 5120 Notebook ABIG Fingerprint Driver 5.0.1.2 for V może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: