Acer Extensa 5200 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for

Acer Extensa 5200 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 381
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5200 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus Eee PC 1215T Netbook ExpressGate Cloud Source Code 2.7.38.2 i HP G5003EA Notebook Intel Display Driver 7.14.10.1272 A for Vist. Programiści Synaptics zadbali, by Acer Extensa 5200 Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.0.3.0 for były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: