Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7.

Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 437
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP G5001TU Notebook Conexant Modem Driver 7.61.00.00 A for XP/Vi i dc186_Win2k_xp_2k3_240_tc_pcl6_whql.zip. Aplikacja Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Acer Extensa 5230 Notebook Atheros / Foxconn HB93 WLAN Driver 7.