Acer Extensa 5235 Notebook Atheros (Foxconn) WLAN Driver 7.6.1.1

Acer Extensa 5235 Notebook Atheros (Foxconn) WLAN Driver 7.6.1.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5235 Notebook Atheros (Foxconn) WLAN Driver 7.6.1.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP G5002TU Notebook Intel SATA AHCI Controller Driver 7.5.0.1017 i Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.0) Marvell SATA Preinstall Driver 1. Programiści Atheros zadbali, by Acer Extensa 5235 Notebook Atheros (Foxconn) WLAN Driver 7.6.1.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: