Acer Extensa 5420 Notebook Marvell LAN Driver 10.12.8.3 for XP

Acer Extensa 5420 Notebook Marvell LAN Driver 10.12.8.3 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Marvell.

Liczba pobrań: 237
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Extensa 5420 Notebook Marvell LAN Driver 10.12.8.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Acer Extensa 5420 Notebook Marvell LAN Driver 10.12.8.3 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal. Acer Extensa 5420 Notebook Marvell LAN Driver 10.12.8.3 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: