Adobe Inspire 1.1.2

Adobe Inspire to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. Adobe Inspire może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Adobe

Liczba pobrań: 1413
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Adobe
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Adobe Inspire to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Edukacja. Adobe Inspire zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Adobe.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.1.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Magazine 'Sweet dreams' oraz CAR magazine app.

Ocena:
Twoja ocena: