Advanced Clock Widget Pro 0.719

Advanced Clock Widget Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Advanced Clock Widget Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Zooper Inc

Liczba pobrań: 1085
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor
Zooper Inc
Rozmiar: 20 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Advanced Clock Widget Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Użytkownicy mogą korzystać z Advanced Clock Widget Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Zooper Inc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 0.719. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić lgCameraPro oraz Kaspersky Mobile Security.

Ocena:
Twoja ocena: