Advanced Photographer Magazine 2.5.9

Advanced Photographer Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Advanced Photographer Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bright Publishing Ltd

Liczba pobrań: 1100
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bright Publishing Ltd
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Advanced Photographer Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Za stworzenie Advanced Photographer Magazine odpowiedzialna jest firma Bright Publishing Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.9 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także Mental Floss Magazine oraz K MAG.

Ocena:
Twoja ocena: