Adventure Games Studio 3.2.1

Adventures Games Studio to program pozwalający tworzyć gry przygodowe. Obsługi możemy nauczyć się dzięki licznym tutorialom.

Liczba pobrań: 963
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Adventures Games Studio
Rozmiar: 3.9 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Adventures Games Studio to potężne narzędzie do tworzenia gier, a jak sama nazwa wskazuje - będą to przygodówki. Za jego pomocą w prosty sposób możemy stworzyć klasyczną grę przygodową point'n'click w stylu niezapomnianych gier Sierry czy Lucas Arts z lat 90. Nie jest to jednak kres możliwości tego programu - pozwala ono także stworzyć grę karcianą, szachy, strzelanki, gry planszowe, a nawet menedżery. Obsługa wydaje się dość złożona, jednak to tylko kwestia przyzwyczajenia użytkownika. Zarówno na oficjalnej stronie projektu, jak też i w sieci można odnaleźć tutoriale i pomoce, które nauczą każdego tworzenia ciekawych gier przygodowych.

Adventures Games Studio jest wciąż rozwijanym projektem. Każde jego kolejne wydanie to poprawki, usprawnienia i nowe funkcje. Edycja z numerkiem 3.2.1 to między innymi dodanie nowych funkcji do interfejsu użytkownika, zmiana właściwości dialogów, a także mnóstwo innych opcji. Poprawiono także zauważone przez twórców i graczy bugi.

Ocena:
Twoja ocena: