Aerobiczna Szóstka Weidera 4.1.2

Aerobiczna Szóstka Weidera to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Aerobiczna Szóstka Weidera zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Caynax.

Liczba pobrań: 14141
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Caynax
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aerobiczna Szóstka Weidera to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Aerobiczna Szóstka Weidera może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Caynax

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.1.2. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także SyPressure Pro (Barometer) oraz GPS Status - key.

Ocena:
Twoja ocena: