AGASart 2.3.9

AGASart to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie AGASart odpowiedzialna jest firma AGAS Publishing, llc.

Liczba pobrań: 616
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
AGAS Publishing, llc
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AGASart to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z AGASart dzięki zaangażowaniu pracowników AGAS Publishing, llc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.3.9 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić PC Gamer (UK Edition): the world's number one PC games magazine oraz Classic Ford: the car magazine for Ford fans.

Ocena:
Twoja ocena: