Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga 4.9.4

Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Liczba pobrań: 641
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Airliner World - The World's Number One Commercial Aviation Maga może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 4.9.4.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Chronos Watch oraz 4-Wheel & Off-Road.

Ocena:
Twoja ocena: