AlarmDroid Pro 1.4

AlarmDroid Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. AlarmDroid Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Fabian Lueghausen.

Liczba pobrań: 920
Cena/licencja: 6,23 zł
Producent/dystrybutor
Fabian Lueghausen
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AlarmDroid Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z AlarmDroid Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Fabian Lueghausen.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także ROM Manager (Premium) oraz Mobile Money Manager Pro.

Ocena:
Twoja ocena: