Albatron PMH55 Realtek LAN Driver 6.227 for Vista

Albatron PMH55 Realtek LAN Driver 6.227 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 452
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PMH55 Realtek LAN Driver 6.227 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Albatron PMH55 Realtek LAN Driver 6.227 for Vista, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips PET741B/37 Portable DVD Player Firmware 10.04 czy Toshiba Satellite P870 Realtek WLAN Driver 2.00.0020 for Windows. Aplikacja Albatron PMH55 Realtek LAN Driver 6.227 for Vista może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: