Albatron PX945P (V3.0) Realtek Audio Driver 3.99 for XP

Albatron PX945P (V3.0) Realtek Audio Driver 3.99 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 398
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX945P (V3.0) Realtek Audio Driver 3.99 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Abit I-45C INTEL Display Driver 15.7 for Vista i HP Pavilion HDX9302XX NVIDIA NB8E-GT Display Driver 1.00 A. Albatron PX945P (V3.0) Realtek Audio Driver 3.99 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: