All About Space 2.5.8

All About Space to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie All About Space odpowiedzialna jest firma Imagine Publishing.

Liczba pobrań: 669
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Imagine Publishing
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

All About Space to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. All About Space może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Imagine Publishing

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.8 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Auto Express Magazine oraz Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography.

Ocena:
Twoja ocena: