Amazon Kindle Firmware 4.1.0

Amazon Kindle Firmware 4.1.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Liczba pobrań: 592
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle Firmware 4.1.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Amazon.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Amazon Kindle Firmware 4.1.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Dell Alienware Area-51 PLDS DH-8B2SH Firmware SD11 czy ECS A55F-M4 (V2.0) AMD Chipset Driver 8.881. Amazon Kindle Firmware 4.1.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: