Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Liczba pobrań: 517
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Amazon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Amazon.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre Edge M71z NextWindow DesktopTouch Driver 3.1., czy Asrock H61DE/S3 Bios 1.70. Amazon Kindle Keyboard (B008) Firmware 3.3 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: