AMD Catalyst Display Driver 12.10 Beta for XP

AMD Catalyst Display Driver 12.10 Beta for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 549
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AMD Catalyst Display Driver 12.10 Beta for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz AMD Catalyst Display Driver 12.10 Beta for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania AMD Radeon HD 7480D Display Driver 8.982.10.0 for Windows 8 x64 lub Intel Windows Embedded Standard 2009 Chipset Driver 9.1.1.1020 f. AMD Catalyst Display Driver 12.10 Beta for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: