American Car Magazine 4.2.5

American Car Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z American Car Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Tri Active Media Ltd.

Liczba pobrań: 368
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 12 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

American Car Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. American Car Magazine powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.2.5 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także The Red Bulletin - english oraz Cosmopolitan Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: