American Photo+ 3.2

American Photo+ to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. American Photo+ to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Corporation

Liczba pobrań: 797
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Corporation
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

American Photo+ to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. American Photo+ zostało stworzone przez firmę Bonnier Corporation.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.2 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także ADMIN Magazine oraz Flying Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: