AndroZip File Manager 3.2

AndroZip File Manager to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami AndroZip File Manager zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio AgileSoft Resource.

Liczba pobrań: 1043
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
AgileSoft Resource
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AndroZip File Manager to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Zarządzanie projektami. AndroZip File Manager może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AgileSoft Resource

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 3.2. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Neutron Music Player oraz Street View w Mapach Google.

Ocena:
Twoja ocena: