aniPet Aquarium Live Wallpaper 2.4.18

aniPet Aquarium Live Wallpaper to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. aniPet Aquarium Live Wallpaper może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników aniFree

Liczba pobrań: 745
Cena/licencja: 6,29 zł
Producent/dystrybutor
aniFree
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

aniPet Aquarium Live Wallpaper to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe Użytkownicy mogą korzystać z aniPet Aquarium Live Wallpaper dzięki zaangażowaniu pracowników aniFree.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.4.18. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Encyklopedia Wiki pro oraz ElectroDroid Pro.

Ocena:
Twoja ocena: