AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki VIA.

Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
VIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki VIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-Z68X-UD5-B3 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 7.049.0927 czy Gigabyte GA-E350N (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.982 for Vista/. Programiści VIA zadbali, by AOpen AK73 Pro VIA Audio Driver 2.31b były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: