AOpen AK75 Pro SiS Display Driver 1.11

AOpen AK75 Pro SiS Display Driver 1.11 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki SIS.

Liczba pobrań: 407
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SIS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AOpen AK75 Pro SiS Display Driver 1.11 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy SIS.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz AOpen AK75 Pro SiS Display Driver 1.11, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Belkin F9K1102 V2 Router Firmware 2.00.14 lub Gateway LT23 Broadcom Bluetooth 3.0 Driver 6.3.0.6000 for Window. Kod programu AOpen AK75 Pro SiS Display Driver 1.11 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: