AppMonster Pro Backup Restore 2.5.2

AppMonster Pro Backup Restore to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. AppMonster Pro Backup Restore zostało stworzone przez firmę Think Android.

Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: 12,51 zł
Producent/dystrybutor
Think Android
Rozmiar: 44 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AppMonster Pro Backup Restore to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. AppMonster Pro Backup Restore może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Think Android

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 2.5.2. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić TapeMachine Recorder oraz Cogodzinny dźwięk kuranty PRO.

Ocena:
Twoja ocena: