Arch-in-CAD 2.0 pl

Program przeznaczony jest do wspomagania pracy architekta w pracy nad rysunkiem architektoniczno-budowlanym w programie INTERsoft IntelliCAD oraz duoCAD.

Liczba pobrań: 644
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Intersoft
Rozmiar: 17.15 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program przeznaczony jest do wspomagania pracy architekta w pracy nad rysunkiem architektoniczno-budowlanym w programie duoCAD. W skład opisywanego programu wchodzą cztery podstawowe grupy elementów:

1. Biblioteka predefiniowanych symboli architektonicznych i własnych obiektów użytkownika;

2. Narzędzie do wstawiania w rzutach pełnych symboli okien wraz z ich opisem.

3. Narzędzie do wstawiania w rzutach pełnych symboli drzwi wraz z ich opisem.

4. Narzędzie do automatycznego generowania wykazu stolarki okiennej i drzwiowej na bazie elementów wprowadzonych do rysunku za pomocą nakładki.

Wszystkie elementy wykonane są w cm i wprowadzane do rysunku w skali 1:1 umożliwiającej dowolne ich wymiarowanie w programie CAD. Wstawianie dowolnych elementów zbudowanych w nakładce, pozwala przy ich wprowadzaniu na pełne wykorzystanie możliwości precyzyjnego rysowania dostępnych w środowisku CAD. Wszystkie funkcje nakładki dostępne są w programie w trzech podstawowych trybach: z dodatkowego menu górnego programu, z dodatkowego paska narzędziowego lub po przez wpisanie odpowiedniej komendy w linii poleceń.

Arch-in-CAD - nowości w wersji 2.0:

- Wprowadzono dowolne rysowanie ścian z uwzględnieniem ścian warstwowych (do trzech warstw) z automatyczną modyfikacją przecięć i dojść do ścian już istniejących, ustawieniem priorytetów warstw itp.

- Wprowadzono wstawianie do tak utworzonych ścian warstwowych, parametrycznie zdefiniowanych okien i drzwi - oparte na silniku ArCADII.

- Automatyczne tworzenie pomieszczeń.

- Wprowadzono automatyczne tworzenie wykazu stolarki okiennej i drzwiowej na bazie danych zawartych w rysunku z automatyczną aktualizacją wykazu.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Arch-in-CAD

Windows: