ASRock 880G Pro3 XFast RAM Utility 2.0.28

ASRock 880G Pro3 XFast RAM Utility 2.0.28 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma ASRock.

Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock 880G Pro3 XFast RAM Utility 2.0.28 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-D2P-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Dr i Philips 10FF2CMI/27E Digital Photo Frame Firmware 10FF2M018. Aplikacja ASRock 880G Pro3 XFast RAM Utility 2.0.28 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: