Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows

Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 480
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L850D Bluetooth Monitor 4.08 for Windows 7 czy Asrock FM2A75 Pro4 Realtek HD Audio Driver 2.70. Programiści AMD zadbali, by Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: