Asrock 970 Pro3 Realtek LAN Driver 5782 for XP

Asrock 970 Pro3 Realtek LAN Driver 5782 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 216
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock 970 Pro3 Realtek LAN Driver 5782 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Asrock 970 Pro3 Realtek LAN Driver 5782 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP HDX X16-1040US Premium Notebook LG GSA-T50L ODD Firmware SC05, czy ColorPlus PDF Printer Driver. Asrock 970 Pro3 Realtek LAN Driver 5782 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: