Asrock 970DE3/U3S3 AMD Live Explorer Utility 1.2

Asrock 970DE3/U3S3 AMD Live Explorer Utility 1.2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 336
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock 970DE3/U3S3 AMD Live Explorer Utility 1.2 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić FX DocuPrint C2428 i Asrock B75M Intel USB 3.0 Driver 1.0.3.214. Aplikacja Asrock 970DE3/U3S3 AMD Live Explorer Utility 1.2 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: