ASRock B75 Pro3-M BIOS 1.60

ASRock B75 Pro3-M BIOS 1.60 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 583
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock B75 Pro3-M BIOS 1.60 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASRock B75 Pro3-M BIOS 1.60 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-P75-D3 (rev. 1.0) Intel RST Driver 11.1.0.1006 for X, czy Gigabyte GA-F2A85XM-D3H (rev. 1.0) Microsoft UAA Audio Driver 5.. ASRock B75 Pro3-M BIOS 1.60 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: