Asrock B75M-DGS BIOS 1.10

Asrock B75M-DGS BIOS 1.10 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Liczba pobrań: 231
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock B75M-DGS BIOS 1.10 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asrock B75M-DGS BIOS 1.10, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania AMD Radeon HD 7560D Series Display Driver 8.947.0.0 for Windows lub Gigabyte GA-F2A55M-DS2 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.. Aplikacja Asrock B75M-DGS BIOS 1.10 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: