Asrock B75M-GL Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7

Asrock B75M-GL Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 445
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock B75M-GL Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock B75M-GL Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Brother HL-2280DW Printer / Scanner Driver B1 czy Lenovo ThinkCentre M52e HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7. Asrock B75M-GL Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: