Asrock Fatal1ty X79 Champion BIOS 1.50

Asrock Fatal1ty X79 Champion BIOS 1.50 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Fatal1ty X79 Champion BIOS 1.50 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung NP530U3C Notebook USB 3.0 Driver 1.0.1.209 for Windows 7 i Logitech Gaming Software 8.30.86 for XP/Vista/Windows 7 x32. Programiści Asrock zadbali, by Asrock Fatal1ty X79 Champion BIOS 1.50 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: