Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8

Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASRock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony DAV-X1 Home Theatre System Firmware 05/08/2009 lub Canon imagePRESS C1 UFRII Printer Driver 2.40 for Mac OS. Asrock FM2A55M-DGS 3TB+ Unlocker Utility 1.0.2 for Windows 8 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: