Asrock FM2A75 Pro4 Instant Boot Utility 1.29

Asrock FM2A75 Pro4 Instant Boot Utility 1.29 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Liczba pobrań: 442
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock FM2A75 Pro4 Instant Boot Utility 1.29 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASRock.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Asrock FM2A75 Pro4 Instant Boot Utility 1.29, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Engenius ESR1221N2 Router Firmware for Linux lub Asus M3N-HT Deluxe/Mempipe Express Gate SSD Utility 1.1.1.2. Kod programu Asrock FM2A75 Pro4 Instant Boot Utility 1.29 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: