Asrock H61 Pro Instant Boot Utility 1.29

Asrock H61 Pro Instant Boot Utility 1.29 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Liczba pobrań: 393
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ASRock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock H61 Pro Instant Boot Utility 1.29 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASRock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Asrock H61 Pro Instant Boot Utility 1.29 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Nikon COOLPIX P90 Firmware 1.1 for Mac OS czy Asrock H77WS-DL Intel Display Driver 14.51.1.64.5400 for XP64, W. Programiści ASRock zadbali, by Asrock H61 Pro Instant Boot Utility 1.29 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: