ASRock H61M-GS BIOS L1.73 Beta

ASRock H61M-GS BIOS L1.73 Beta to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 330
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock H61M-GS BIOS L1.73 Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Atheros AR9002WB-1NG WLAN Driver 10.0.0.75 for Windows 8 x64 i Abit GD8 INTEL LAN Driver 11.2 for Vista. Programiści Asrock zadbali, by ASRock H61M-GS BIOS L1.73 Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: