ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 Beta for Windows

ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 Beta for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 365
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 Beta for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Abit I-45C Marvell LAN Driver 10.51.3.3 i Asus P8P67 WS Revolution Disk Unlocker Utility 2.0.6. ASRock H61M-GS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 Beta for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: