Asrock H61M-HVGS BIOS 2.00

Asrock H61M-HVGS BIOS 2.00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Liczba pobrań: 362
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock H61M-HVGS BIOS 2.00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Asrock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock H61M-HVGS BIOS 2.00, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X18-1101TX Premium Notebook Synaptics Touchpad Driver 11. czy Samsung NP530U3BI Series 5 USB 3.0 Driver 1.14.3.0 for Windows 7. Asrock H61M-HVGS BIOS 2.00 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: