Asrock Z77 Extreme3 BIOS 1.10

Asrock Z77 Extreme3 BIOS 1.10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Asrock.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77 Extreme3 BIOS 1.10 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) On/Off Charge Utility B11.110 i Gigabyte GA-H77-D3H-MVP (rev. 1.1) Intel SATA AHCI / RAID Preins. Programiści Asrock zadbali, by Asrock Z77 Extreme3 BIOS 1.10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: