Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.30

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.30 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asrock.

Liczba pobrań: 183
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.30 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.30, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ColorPlus PDF Printer Driver czy ColorPlus PDF Printer Driver. Asrock Z77 Extreme4 BIOS 1.30 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: