Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.00

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asrock.

Liczba pobrań: 457
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asrock
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.00 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.00, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite C640 nVidia Sound Driver 1.2.18.0 czy Gigabyte GA-Z77MX-D3H TH (rev. 1.0) Intel SATA AHCI / RAID Prein. Asrock Z77 Extreme4 BIOS 2.00 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: