ASTRO File Manager / Browser

ASTRO File Manager / Browser to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. ASTRO File Manager / Browser zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Metago.

Liczba pobrań: 1407
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Metago
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASTRO File Manager / Browser to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Zarządzanie projektami. ASTRO File Manager / Browser może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Metago

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji . Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Titanium Media Sync oraz GPS Aids - DONATE.

Ocena:
Twoja ocena: